Aztec Gold

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд цікавого ігрового автомата Aztec Gold

Слот Aztec Gold створений спеціально для тих гравців, які шукають щось цікаве, незабутнє та прибуткове. В процесі гри геймерів чекає казкова подорож по озеру Тескоко, в якому весь час панує щось пригодницьке та незвичайне. Багатство древнього племені, міфи про їхнє життя, золото – з усім цим гравці познайомляться одразу ж після переходу в Aztec Gold slot.

Особливості та оформлення автомата

Ігровий автомат Aztec Gold переносить гравців в тематику стародавнього народу зі своїми правилами, сюжетом і традиціями. Всі символи в грі представлені в золотій тематиці, мають певні зображення для їх відмінностей. По периметру барабана можна знайти різні функціональні кнопки, які стежать за управлінням у грі, контролем обертання, поповненням рахунку, створенням ставок і за іншими нюансами.

Вгорі барабана в грі Aztec Gold можна побачити різні пронумеровані зони, які визначають номер ігрової лінії. Сам інтерфейс також не викличе складнощів в процесі ознайомлення з ним і використанні. Ігровий апарат Aztec Gold має 5 барабанів, 25 виграшних ліній. Він пропонує геймерам гру на подвоєння, дворівневий бонусний ряд, який дозволить значно збільшити заробіток, щедро поповнюючи свій ігровий рахунок.

Нижня частина слота Aztec Gold має всі необхідні кнопки, за допомогою яких можна буде управляти грою. Додатково є кнопка HELP, завдяки якій гравець отримає повну інформацію про поєднання символів, про формування виграшних комбінацій та про інші можливості. Кнопка «Autoplay» створена для тих геймерів, які хочуть активувати автоматичну гру на певну кількість обертань. Змінити розміри ставки можна за допомогою кнопки «Bet», а число ліній – кнопкою «Line». Оформлення та особливості Aztec Gold slot доступні та зрозумілі, освоїти всі особливості та нюанси зможе навіть новачок, який не мав раніше уявлення про те, як грати та вигравати на ігрових автоматах.

Символи в Aztec Gold

Ігровий автомат Aztec Gold представляє американську давню культуру, тому всі символи в грі представлені саме в цьому стилі. В процесі гри геймер зіткнеться з таким розмаїттям символів:

  • Помідори.
  • Кукурудза.
  • Пуми.
  • Лами.
  • Жаби.
  • Орли.
  • Додаткові пристрої індіанців.

Крім стандартних символів, Aztec Gold представляє ще «дикий» символ, в ролі якого виступає зображення «Золота маска». Вона здатна замінити будь-який символ на барабані, якого не вистачає для формування виграшної комбінації, винятком в даному випадку є тільки символ «Піраміда».

Додатковим бонусним символом в Aztec Gold slot є птах з крилами, який називається Скаттер. Якщо за один спін з’явиться три таких Скаттера, гравець отримує множення своєї ставки в кілька разів. Також варто відзначити ще одне зображення, яке дає бонус, – піраміда. Зібравши три піраміди за одне обертання, геймер отримує можливість випробувати свої сили в бонусній грі.

Безкоштовна гра

Ігровий автомат Aztec Gold онлайн безкоштовно дозволяє грати всім геймерам, незалежно від їх досвіду. Щоб стати учасником безкоштовної гри та грати виключно на віртуальні монети, необхідно просто перейти в демонстраційний режим сайту. Демо-версія дозволяє грати за тими ж правилами та умовами, з тим же інтерфейсом, але тільки на віртуальні гроші. Тут немає ризику програти особисті гроші, так як всі ставки проводяться на віртуальні монети, яких може бути необмежена кількість.

Безкоштовна версія Aztec Gold slot дозволяє ретельно ознайомитися з усіма особливостями ігрового слота, вивчити правила гри, оцінити можливості та частоту випадання виграшних комбінацій. Далі можна перейти на звичайну версію сайту та продовжити в тому ж дусі, але тільки на реальні гроші. Але для гри на гроші потрібно обов’язково пройти реєстрацію в казино, а також зробити перший мінімальний депозит на основний рахунок.

Гра на подвоєння

Ризик-гра – це розвага для найсміливіших гравців, які не бояться програти все, хочуть ризикувати та збільшувати розміри своїх ставок. Гра на подвоєння в Aztec Gold має стандартні правила, гравцеві необхідно вгадати, якої масті перевернута карта. Відповіді може бути всього дві: чорної або червоної. Якщо геймер відгадує колір карти, виграш з його ставки збільшується в 2 рази. Якщо ж він програє – все згорає без права на скасування своїх дій. Перш ніж так ризикувати, необхідно продумати кожну свою дію, усвідомлено вибираючи ризик-гру в Aztec Gold slot, шанси отримати виграш в якій складають 50 на 50.

Особливості ігрового процесу

Знайомлячись з грою Aztec Gold, кожен геймер зіткнеться зі стандартними правилами, яких потрібно буде дотримуватися. Це класичний ігровий апарат, тому багато досвідчених гравців вже знайомі з його правилами та зможуть легко орієнтуватися по інтерфейсу. Розглянемо етапи гри:

  • Визначається кількість активних ліній для гри.
  • Робиться ставка на один спін.
  • Проводиться контроль таблиці виплат, щоб орієнтуватися в своїх виграшах.

Кнопка Lines задає параметри ліній. Кнопка Bet дозволяє змінювати діапазон ставок, налаштувати їх під бажану кількість. Всі виграшні комбінації формуються стандартним способом. Гравцеві Aztec Gold slot необхідно зібрати не менше трьох однакових символів, які й будуть формувати виграш. Кожен символ має свій множник, то, які з них будуть найприбутковішими, геймери дізнаються вже в процесі гри.

Характеристики ігрового автомата

Незважаючи на те, що ігровий автомат Aztec Gold за своїм оформленням і правилами гри має певні подібності з іншими слотами, перед тим як грати на ньому, варто ознайомитися з усіма точними характеристиками та особливостями. Для цього потрібно переглянути дані з таблиці:

Кількість барабанів

5

Виграшні лінії

21

Ризик-гра

Є

Джекпот

Прогресивний

Дикий символ

Є

Максимальний виграш

5000