Book of Maya

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ + 150%

Book of Maya: призові комбінації, інтерфейс, додаткові можливості слота

Book of Maya (Книга Майя) – це гральний автомат австрійської компанії Novomatic. Оригінальний слот пригодницької тематики радує гемблерів реальними виграшами з 2015 року. Автомат присвячено секретами стародавньої цивілізації Майя. Він приваблює простим інтерфейсом без зайвих деталей та дійсно солідними заробітками. Перед тим як розпочати ставки на реальні кошти, можна грати в Book of Maya безкоштовно, тренуючись у демоверсії.

Інформація про гральний автомат Book of Maya

Перед запуском барабану гемблерам пропонується встановити розмір ставки та визначити оптимальну кількість активних ліній. Подумайте про те, чи хочете ви скористатися функцією Extra Bet для отримання додаткових привілеїв у бонусному раунді. Якщо на екрані з’явиться призова комбінація, ви почуєте звукове повідомлення. Виграшні символи будуть доповнені атмосферною анімацією. Залишається вирішити, бажаєте ви ризикнути та збільшити заробіток вдвічі або ж віддасте перевагу забрати приз.

Кількість ліній

10

Кількість барабанів

5

Мінімальна ставка на лінію

1

Максимальна ставка на лінію

500

RTP (теоретичне повернення гравцеві)

95,18%

Ризик-раунд

Є

Додаткові можливості гри

Опція Extra Bet

фріспіни

Так

Спеціальні символи

Вайлд та скаттер

Інтерфейс гри

Перед тим як грати в Book of Maya, необхідно ознайомитися з функціоналом слота. Для управління автоматом передбачені наступні кнопки:

 • Autoplay. Запускає автоматичну гру. Вийти із даного режиму можна за допомогою кнопки Stop
 • Paytable. Детальна інструкція з описом призів, які ви отримаєте у випадку випадання різноманітних виграшних комбінацій
 • Lines. Кількість активованих призових ліній у гральному автоматі Книга Майя. Змінювати значення можна за допомогою «+» і «-»
 • Bet/Line. Ваша ставка на кожну лінію
 • Bet. Підсумкова ставка на всі лінії виплат
 • Gamble. При випаданні призової комбінації кнопка вмикає бонусну міні-гру
 • Start. Кнопка запускає оберти барабанів
 • Collect. Ця кнопка з’являється при випаданні призової комбінації. Натиснувши на неї, ви заберете грошовий приз та відмовитися від ризик-гри. Окрім того, кнопка доступна на будь-якому етапі гри на подвоєння
 • Extra Bet. Кнопка, яка розміщена у правому верхньому кутку у грального поля, активує додаткову ставку та підвищує кількість ліній до максимального значення. Включена функція особливо корисна у випадку випадання фріспінів.

Символи слота Книга Майя

Розберемося в тому, які призові символи та виграшні комбінації чекатимуть гемблерів в slot Book of Maya:

 • Класичні карткові символи. Це десятка, джокер, королева. Якщо на лінії з’явиться від 3 до 5 таких зображень, ви отримаєте 5, 25 або 100 своїх ставок.
 • Старші картки. Зібравши комбінацію із 3-5 королів чи тузів, ви збільшите ставку в 5-150 разів
 • Голова змії та жовта статуетка. Дають гравцям однакові призи. Виграшною комбінацією вважається випадіння від 2 до 5 картинок чи ліній. Коефіцієнт складає від х5 до х150
 • Зелена маска подарує вам від 5 до 2 тисяч початкових ставок. Необхідно зібрати 2-5 таких зображень відповідно
 • Мандрівник – найбільш щедрий символ грального автомату slot Book of Maya. Комбінація із 2-5 даних зображень гарантує вам приз з коефіцієнтом від х10 до х5000
 • Старовинна книга. Колекція із 3-5 символів дає гемблеру від 2 до 200 ставок. Але це не головна гідність картинки. Книга Майя одночасно грає роль символів wild (замінює собою будь-які інші зображення на лінії) та scatter (запускає 10 фріспінів)

Ризик-гра на подвоєння

Під час гри в Book of Maya випала одна із призових комбінацій? Вітаємо: ви можете запустити ризик-раунд. Гемблерам пропонуються класичні розваги: необхідно вгадати колір картки, яка лежить на екрані рубашкою доверху. Якщо інтуїція вас не підведе, виграш збільшиться вдвічі. При бажанні ви можете продовжити ризик-гру далі. Не вгадали? Весь приз анулюється, та доведеться обертати барабани знову в очікуванні виграшного комбо.

Безкоштовні оберти у гральному автоматі Book of Maya

Щоб отримати 10 безкоштовних обертів, необхідно побачити на призовому полі як мінімум 3 зображення старовинної книги. Спочатку система рандомно виявить будь-який символ, який при кожній появі на екрані буде розширюватися на весь барабан. Таким чином, ця картинка буде виконувати функцію вайлду та значно підвищуватиме шанси на перемогу.

Що таке Extra Bet

Кнопка «Додаткова ставка» не лише автоматично обирає усі призові лінії та збільшує ставку вдвічі. У випадку виграшу 10 безкоштовних обертів включена функція Extra Bet запускає респіни. Кожного разу, коли спеціальний символ буде розширюватися на весь барабан, барабани, що залишилися, знову почнуть обертатись. Таким чином, у вас буде більше шансів непогано заробити під час раунду фріспінів.

Поширені питання

 1. Кому буде доречним гральний слот?

Книга Майя – автомат із високою дисперсією. Це значить, що призи випадають досить рідко, але можна виграти дуже солідну суму. Відповідно, slot Book of Maya більше пасуватиме досвідченим гемблерам та користувачам з великим банкролом.

 1. Що радять досвідчені гравці?

Щоб вигравати у високодисперсному слоті, необхідно вміти ризикувати. Рекомендується задіяти усі лінії виплат та активувати функцію Extra Bet. Ставки мають бути середніми або ж високими.

 1. Чи можна пришвидшити отримання 10 фріспінів?

Ні, на запуск безкоштовних обертів не впливають ані ваші розміри ставок, ані які-небудь інші обставини. Ймовірність отримання фріспінів складає 0,57%.

 1. Чи є прогресивний джекпот у грі?

Ні, така можливість у слоті Book of Maya не передбачена.

 1. Як прокачати свою майстерність в слоті Книга Майя?

Почніть знайомство зі слотом Book of Maya з demo – безкоштовного режиму гри. Розберіться у правилах автомату та виробіть власну тактику. Функціонал демоверсії слота не відрізняється від класичного режиму, тому тренування допоможе вам значно прокачати власні навички та підготуватися до гри на гроші.