Columbus

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Ігровий автомат Columbus: інтерфейс, призові комбо, ризик-гра и фріспіни

Columbus – ігровий автомат виробництва австрійської компанії Novomatic, яка створює барвисті і атмосферні слоти. У любителів азартних розваг є можливість зануритися в історію великого іспанського мореплавця Христофора Колумба, який відкрив Америку для жителів Європи. Автомат, стилізований під старину, доповнений елегантною анімацією и приємним звуковим супроводом.

Як користуватися ігровим автоматом Columbus?

Slot Columbus відрізняється простим інтерфейсом, який зрозумілий навіть новачкові. Для управління грою передбачені наступні кнопки:

 • Choose coin (Номінал) – це співвідношення реальних коштів к ігровим кредитам;
 • Paytable (Виплати) – детальний опис призових комбінацій і бонусних можливостей в Columbus;
 • 1-9 Lines (1-9 лінія) – натисніть на одну із цих кнопок, щоб активувати потрібну кількість ліній виплат в грі Колумб;
 • Bet One (мінімальна ставка) – кнопка для поступового збільшення ставки. Також використовується для того, щоб відкрити ризик-гру при випадінні призового комбо;
 • Bet Max (максимальна ставка) – автоматично встановлює максимально можливу ставку. Також кнопка дозволяє увімкнути бонусну гру на подвоєння при появі будь-якої виграшної комбінації;
 • Stars/Skip/Take win (Запуск, стоп, забрати) – кнопка одночасно використовується для запуску барабанів і відмови від ризик-гри при появі призового комбо. Якщо хочете забрати гроші на будь-якому етапі бонусного раунду, то натисніть цю кнопку;
 • Automatic start (Автоматичний запуск) – кнопка активує автоматичне обертання барабанів в slot Columbus. Гра буде продовжуватися, поки гроші на рахунку не закінчаться. У режимі автоматичної гри ризик-раунд недоступний. Крім цього, користувач не зможе змінити умови гри (розмір ставки, кількість ліній виплат та інше).

Під час гри зверніть увагу на поля з інформацією. Там користувач зможе побачити залишок на рахунку, кількість активованих ліній та загальний розмір ставки на спін. Крім цього, тут можливо побачити результат попереднього обертання.

Призові комбінації і основні символи слота Колумб

Класичний ігровий автомат Columbus виконаний у найкращих пригодницьких традиціях. Всі використані символи пов’язані з тематикою мандрівок легендарного мореплавця Колумба. Давайте розберемося у тому, які комбінації із різних зображень дозволять отримати різноманітні виграші:

 • «Десятка» та «Джокер» (10 і J) – зібрав комбінацію із 3-5 таких карточних символів, користувач отримає свою ставку, помножену на 5, 20 або 100;
 • «Королева», «Король», «Туз» (Q, K, A) – комбінація із 3-5 зображень принесе призовий коефіцієнт х10, х30 чи х150;
 • Секстант (навігаційний вимірювальний інструмент) – для того, щоб отримати приз потрібно зібрати на одній лінії від двох до п’яти символів, тоді ставка помножиться на 5, 15, 75 або 250;
 • Золоте намисто з коштовностями – призовою комбінацією вважається поява від двох до 5 зображень на лінії виплат. У користувача є шанс збільшити свою початкову ставку в 5, 25, 100 або 500 разів;
 • Іспанська королева Ізабелла – покровителька мореплавців принесе виграшний коефіцієнт в х5, х50, х200, х1000, якщо на лінії виплат сформується комбінація із 2-5 зображень;
 • Колумб – головний символ гри. Комбінація із 2-5 зображень героя помножить початкову ставку на 10, 100, 1 000 и цілих 5 000 разів. Крім цього, зображення також виконує функції дикого символу – замінює картинки, яких не вистачає для створення призової комбінації (крім зображень скаттеров).

Scatter і безкоштовні обертання в слоті Колумб

В ігровому автоматі Columbus є цілих три символи скаттера – кораблі Колумба (Нінья, Пінта, Санта-Марія). Зображення можуть з’явитися тільки на 1, 3, 5 барабані. Якщо вам пощастить зібрати на ігровом полі усі кораблі, то ви миттєво отримаєте 10 безкоштовних обертань. Scatter-символи автоматично приймають на себе роль диких символів на час раунду безкоштовних обертань и стають золотистими. Таким чином, можливість зірвати великий куш збільшується в рази.

Якщо під час безкоштовних обертань користувач знову збере 3 зображення кораблів, відбудеться автоматичний перезапуск фріспінів.

Ризик-гра на подвоєння виграшу

Граєте в Columbus и бажаєте помножити прибуток? Спробуйте збільшити виграш вдвічі у разі випадіння призового комбо. Для цього потрібно активувати бонусну міні-гру і спробувати вгадати колір перевернутої картки (червоний або чорний). Якщо користувач дасть правильну відповідь, то приз буде подвоєно. Збільшити свій виграш можливо кілька разів підряд, але хоча б одна помилка призведе до повної втрати.

Відповіді на найчастіші питання

Які шанси виграти гроші в автоматі Колумб?

Columbus slot – це апарат, який підійде для тих користувачів, які готові піти на ризик. Виграшні комбінації на полях з’являються досить рідко, але коефіцієнт множення теж досить великий.

Що таке демонстраційна версія слота?

Гра в демонстраційному режимі дозволяє крутити барабани безкоштовно. Це допоможе ознайомитися з усіма правилами гри та розробити прибуткову стратегію, не витративши ні копійки реальних коштів.

Як збільшити ймовірність отримання безкоштовних обертань?

Практика показує, що фріспіни частіше випадають у тому випадку, якщо користувач регулярно робить невеликі ставки. В цілому, ймовірність активації безкоштовних обертань становить близько 1%.

Чи є в слоті Колумб джек-пот?

Ні, в цьому автоматі джек-пот відсутній.

Що станеться, якщо на лінії виплат випаде кілька призових комбо?

Система зарахує лише одну комбінацію, яка найбільш вигідна для гравця.

Кількість ліній виплат

9

Кількість барабанів

5

Мінімальна ставка на лінію

1

Максимальна ставка на лінію

200

RTP (відсоток повернення гравцеві)

97,3%

Ризик-гра на подвоєння

Є

Додаткові можливості

10 безкоштовних обертань при випадінні 3 скаттерів

Спеціальні символи

wild і scatter