Crown of Egypt

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд ігрового автомата Crown of Egypt slot

Розробники пропонують гравцям ознайомитися з особливостями ігрового автомата Crown of Egypt slot, який має цікаву тематику Стародавнього Єгипту. Оформлення ігрового слота представлено різними символами та монументами, які пофарбовані в пісочний колір. Тут можна зустріти фараони та храми богів з головами тварин, які створюють максимально незвичайну, нестандартну атмосферу в грі. Ігровий автомат Crown of Egypt не скупиться на грошові заохочення, пропонуючи геймерам хороші та швидкі виплати з зарахуваннями на основний рахунок.

Знайомство з ігровим автоматом

Crown of Egypt ігровий автомат має якісно продумане та цікаве оформлення, яке за своїм проявом не має ніякої схожості з іншими автоматами. Попередньо потрібно ознайомитися з усіма кнопками управління барабанами, які розташовані під ігровим полем. Розглянемо їх детальніше:

 • Total Bet – вікно, яке позначає, яка сума ставки поставлена ​​для наступного спіну.
 • 40 Lines + 1024 Ways – клавіша, за допомогою якої можна вибрати ставку. З боків присутні стрілки зі знаками «+» і «-», за допомогою них можна одним натисканням зменшити або збільшити розміри ставки.
 • Coin Value – одна монета містить в собі від 1 до 30 кредитів.
 • Win – поле, в якому показано, який виграш гравець здобув за попередній спин.
 • Spin – кнопка, за допомогою якої можна запустити одне обертання.
 • Кнопка у вигляді гайкового ключа – за допомогою неї можна самостійно налаштувати якість графіки.
 • Balance – вікно, яке показує рахунок ігрового поля.

Це основні кнопки в Crown of Egypt slot, з якими гравець зіткнеться в процесі гри. Всі вони мають своє позначення, тому після попереднього ознайомлення геймер зможе швидко орієнтуватися в меню, вибираючи потрібну кнопку для гри.

Тематика та графіка відео-слота

Увагу багатьох гравців привертають не тільки великі виграші в ігровому автоматі Crown of Egypt, але й казкове оформлення. Навколо ігрового автомата можна знайти гарні храми богів, фараони, королівський світ, унікальні символи, які не властиві жодному подібному відео-слоту. Також можна спокусити красиву Клеопатру, яка подарує великий виграш на основний рахунок геймера.

Вся тематика гри Crown of Egypt асоціюється з багатствами гробниць, скарбами, золотими монетами. Все оформлення виглядає досить стильно, оригінально та органічно. Велику увагу варто приділити оформленню відео-слота, адже розробники дійсно витратили багато сил і енергії на те, щоб зібрати гарну анімацію та здивувати своїх гравців. Кожен символ тут – це окремий барабан, який створює незвичайне видовище. Запускаючи обертання в Crown of Egypt slot, всі присутні 20 барабанів обертаються окремо один від одного.

Приємна музика в ігровому автоматі Crown of Egypt заслуговує на окрему увагу, допомагає створювати гарну атмосферу, роблячи її максимально ненав’язливою. Розробники постаралися організувати якісну анімацію, поєднуючи її з гармонійною музикою, щоб догодити кожному клієнту. Грати в даному ігровому слоті одне задоволення.

Символи в ігровому слоті

Гра Crown of Egypt пропонує геймерам різні символи, які мають індивідуальні множники. Всі виграшні комбінації вираховуються зліва направо від першого барабана. Розробники пропонують не тільки стандартні символи, великого значення в даній грі має символ Клеопатра, він вважається спеціальним і вкрай вигідним для гравців. Виграшні комбінації з цим символом формуються при випаданні трьох, чотирьох і п’яти картинок. Розглянемо їх коефіцієнти:

 • 3 – коефіцієнт 125.
 • 4 – коефіцієнт 800.
 • 5 – коефіцієнт 5000.

Окрім спеціального символу Клеопатри, ігровий автомат Crown of Egypt пропонує ознайомитися з наступними символами і їх множниками:

 • Бог Ра і богиня Ісіда – від 50 до 500.
 • Фараон – від 100 до 2000.
 • Дама і Валет – від 10 до 150.
 • Король і Туз – від 15 до 300.
 • Бог Анубіс з головою шакала – від 75 до 1000.

Важливо зібрати не менше трьох однакових символів, щоб зіткнутися з виграшем. Сума виграшу безпосередньо залежить від множника, а також від початкової суми ставки. На перших етапах знайомства зі слотом Crown of Egypt не рекомендують робити великі ставки, спочатку необхідно ретельно вивчити особливість апарату, оцінити відсоток віддачі та рівень свого везіння.

Безкоштовні спіни у грі

Ігровий автомат Crown of Egypt надає геймерам безкоштовні спіни при формуванні виграшних комбінацій. Фріспіни дозволяють робити безкоштовні обертання барабана, не маючи ризику програти особисті кошти. Всі виграші, отримані на екрані барабана при безкоштовних спінах, будуть розраховуватися в реальних грошах і зараховуватися на рахунок гравця. Їх можна виводити з рахунку або використовувати для ставок. Всі гравці Crown of Egypt slot можуть отримувати безкоштовні обертання в різній кількості, від 10 до 20 фріспінів.

Безкоштовна гра

Грати в демонстраційному режимі на віртуальні монети, знайомлячись з ігровим автоматом Crown of Egypt, може кожен геймер. Досить перейти в демо-версію сайту, і грати за тими ж правилами та особливостями, тільки без використання реальних грошей. Оформлення слота, графіка, інтерфейс, меню, функції барабана – все це тут присутнє в тому ж обсязі та якості, що й на офіційній версії. Демонстраційний режим є відмінним варіантом для того, щоб швидко вивчити всі особливості ігрового автомата Crown of Egypt, оцінити свої шанси на виграш, зрозуміти, чи існує стратегія гри. У будь-який момент при бажанні можна залишити демо-версію сайту, та грати на гроші.

Безкоштовна гра існує й для мобільної версії сайту, використовуючи смартфон або планшет. Розробники Crown of Egypt постарались створити для своїх гравців найкомфортніші умови, які дозволяють мати доступ до гри в будь-який момент навіть без наявності грошей або комп’ютера.

Характеристики ігрового автомата

Кількість комбінацій

1024

Кількість барабанів

5

Джекпот

Немає

Автоматична гра

Є

Дикий символ

Є

Бонусні обертання

Є