Golden 7 Fruits

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд слота Golden Sevens Deluxe

Ігровий автомат Golden Sevens Deluxe – це дивовижна розробка провайдера Novomatic, яка здобула велику популярність серед усіх сучасних геймерів. Гра акцентована на класичному оформленні, в ній представлена велика кількість фруктових символів. Оформлення слота максимально якісне та виразне, його фішкою є наявність прогресивного джекпоту, учасником якого може стати кожен активний гравець.

Особливості ігрового автомата

Golden Sevens Deluxe має фруктову тематику, яка по сьогоднішній день цінується гравцями та не створює ефекту банальності. Це приклад простої, доступної та зрозумілої гри, яка дає можливість цікаво проводити час і вигравати реальні гроші. Грати можна й на віртуальні монети, не роблячи грошових ставок, але такий спосіб гри доступний гравцям тільки в демонстраційному режимі. Відео слот пропонує широкий асортимент фруктових символів, кожен з яких несе за собою певні множники та виграш для гравця. Щоб стати переможцем одного спіна, необхідно зібрати виграшну комбінацію, яка складається з трьох і більше однакових символів.

Сам Golden Sevens Deluxe Слот має спокійне оформлення, він виконаний в темно-синій кольоровій гамі. Інтерфейс зрозумілий, не містить зайвої кількості кнопок, не вимагає ретельного попереднього вивчення. Відмінністю слота від інших подібних ігор є відсутність безкоштовних ігор з фріспінами, також тут немає призового раунду. Відсутні й спеціальні символи для заміни інших символів з метою формування виграшної комбінації в тому місці, де це було б максимально вигідно. Але, багатьох геймерів приваблює можливість виграшу при одних тільки спінах в ігровому автоматі Golden Sevens Deluxe. Всі виграші нараховуються на один основний рахунок і можуть використовуватися далі для створення ставок.

Управління ігровим процесом

Грати Golden Sevens Deluxe і орієнтуватися в функціоналі зможе кожен гравець, адже тут немає складних правил і кнопок, які змогли б створити дискомфорт при їх використанні. Змінювати розміри ставок можна кнопкою «+/-«. На екрані є таблиця з виплатами, за якою потрібно стежити в процесі гри, орієнтуючись на суми грошей, які зараховуються, на коефіцієнти кожного символу та інші особливості.

На основному екрані Golden Sevens Deluxe присутня кнопка активації автоматичного обертання барабана, вона позначена як «Auto Play». Кнопка «Gamble» з’являється в разі надання гравцеві можливості зіграти в ризик-гру на подвоєння ставки. Використовувати її чи ні, кожен гравець вирішує сам за себе. Потрібно бути готовими до того, що дана пропозиція дозволяє не тільки виграти, але ще й створює ризики програти всю суму ставки без повернення.

Символи ігрового автомата

Розробники надають гравцеві тільки стандартні символи, серед яких немає диких або символів розкиду. Геймер зможе побачити на ігровому полі барабана Golden Sevens Deluxe наступні символи:

 • Сливи.
 • Вишні.
 • Апельсини.
 • Кавуни.
 • Сімки.
 • Дзвіночок.

Найприбутковішим і бажаним для геймерів є символ сімки, саме він здатний подвоїти виграш гравця, збільшити кількість виграних монет на рахунку. Всі фруктові символи в Golden Sevens Deluxe Слот також є прибутковими, виграшні комбінації формуються тільки при випаданні трьох однакових символів при одному обертанні. Особливості множників різні, а сума виграшу безпосередньо залежить від суми ставки.

Переваги ігрового автомата

Багато гравців активно віддають перевагу відео-слоту Golden Sevens Deluxe, який приваблює не тільки красивим оформленням і доступністю, але й багатьма іншими нюансами. Серед основних переваг можна відзначити наступні:

 • Реальні шанси на виграш.
 • Максимально доступні правила.
 • Прогресивний джекпот.
 • Широкий діапазон ставок.
 • Цікава тема.
 • Просте оформлення.

Окрім переваг, багато гравців можуть спостерігати й недоліки ігрового автомата Golden Sevens Deluxe, які полягають у відсутності бонусних ігор і диких символів. Але, якщо активно грати, робити невеликі ставки й спостерігати на ігровому полі виграшні комбінації, і без бонусних ігор можна істотно поліпшити своє фінансове становище. Виграні гроші одразу зараховуються на рахунок, можуть використовуватися для ігор або виводитися з рахунку.

Особливості джекпоту

Прогресивний джекпот – це те, що багато геймерів чекає від гри в Golden Sevens Deluxe. Він доступний для використання далеко не всім гравцям, такі шанси відкриваються перед тими, хто зуміє заповнити всі виграшні лінії ігрового автомата символом – Сімка. Таке трапляється не часто, тільки ті геймери, які роблять великі ставки, зможуть взяти участь у розіграші джекпоту. Багато хто вважає, що саме наявність прогресивного джекпоту змушує всіх вибирати саме цей ігровий апарат, активно роблячи ставки тільки на ньому. Мінімальний виграш в джекпот складає 100 попередніх ставок.

Ризик-гра та шанси виграти

Більшість гравців використовують шанс взяти участь в ризик-грі та залишаються у виграші. Ризик-гра має найпростіші правила – потрібно просто відгадати колір зашифрованої карти. Гравець повинен назвати: червона або чорна карта. Ставка на гру може бути різних розмірів, але потрібно пам’ятати, що якщо гравець назве неправильну масть карти, ставка буде анульована. У разі виграшу геймер збільшує суму ставки в 2 рази. Багато хто цікавиться, які шанси отримати виграш в ризик-грі від Golden Sevens Deluxe. Відповідь завжди стандартна – 50 на 50. Ризикувати чи ні, все залежить тільки від вас. Іншого такого шансу ігровий автомат може й не надати.

Знайомство з точними характеристиками слота

Додаткові особливості, які гравець повинен знати до початку гри, представлені в таблиці:

Джекпот

Прогресивний

Максимальний виграш

1000

Ризик-гра

Є

Мінімальна ставка

0,2

Максимальна ставка

100

Кількість ліній

20