Lucky Three

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Lucky three – «фруктовий» слот з хорошими виграшами

Lucky three – слот, розроблений відомим постачальником якісних іграшок – компанією iSoftBet. Це новинка, її презентація відбулася ще в 2017 році – створена саме для фанатів фруктових тем. Слот при всій своїй простоті дивує оригінальним оформленням і досить несподіваними особливостями ігрового процесу.

Ігровий автомат Lucky 3 пропонує тільки три картинки. Але й цього розробникам виявилося цілком достатньо, щоб реалізувати безліч цікавих функцій.

Кількість барабанів

5

Кількість ігрових ліній

5

Показник RTP

Вище 97%

Ставка на лінію

0,01 – 1

Максимальний множник

25:1

Бонусна гра

Немає

Тематика ігрового автомата

Ігровий автомат Lucky three пропонує класичну, улюблену багатьма гемблерами фруктову тему. Слот практично повністю відтворює собою «наземний» апарат, який зустрічався в будь-якому залі ігрових автоматів. Але оскільки це сучасна іграшка, то для неї характерно більш яскраве оформлення.

Особливості слота

Lucky three slot має ряд особливостей:

 • В ігровому автоматі рівна кількість барабанів і ігрових ліній. Останні використовуються в кожній грі та залишаються константними в кожному із ігрових раундів. Всього на екрані одночасно присутні 25 скриньок, заповнених фруктовою символікою.
 • Активними смугами, тобто тими, які приносять гроші при формуванні виграшної комбінації, є тільки горизонтальні. Починаються вони з крайнього лівого барабана.
 • Загальна ставка завжди становить 5 монет – по одній на кожну з ігрових ліній. Але номінал кожної визначається гравцем самостійно. Ставка може варіюватися в діапазоні 0,01 – 1.
 • Lucky three – ігровий автомат всього з трьома картинками: половинки кавунчиків, вишеньки та лимони.
 • Для отримання виграшу необхідне створення безперервної комбінації з однотипних зображень від трьох і більше картинок, яка починається завжди з крайньої лівої смуги. Якщо ряд склався з чотирьох – п’яти фруктів, то на рахунок зараховується вартість найбільш «дорогої» комбінації.
 • При розрахунку виплати застосовуються множники від 1 до 25, закріплені для кожного з виграшних фруктових поєднань. Додатково у визначенні суми, яка буде зарахована на ігровий рахунок, використовуються додаткові множники від 1 до 5. Останні закріплені за кожною з активних ліній зверху вниз.
 • В ігровому автоматі Lucky three немає безкоштовних обертань, а також ризик-гри. Виграна сума з урахуванням усіх додаткових коефіцієнтів автоматично надходить одразу на рахунок гравця.

Серед особливостей ігрового автомата Lucky 3 варто виділити фіксований джекпот. Максимальний виграш, який може дати слот, дорівнює 500 монетам (за умови ставки в 5 кредитів).

Як грати в Lucky 3 – правила, інтерфейс

Lucky three – слот з класичним оформленням. Апарат пропонує 5 барабанів і таке ж число ігрових ліній. Всього в ньому використовується три зображення.

Щоб гравець мав уявлення про суму потенційного виграшу, з лівого боку від ігрового поля розробники розмістили таблицю із зазначенням виплат за кожну з можливих комбінацій slot Lucky three. У ній також розписано, за яких умов гравець може стати щасливим володарем джекпоту.

У нижній частині екрана слота Lucky three розміщені кнопки управління ігровим процесом:

 • Total Bet (Coins) – вибір загальної ставки для кожного обертання;
 • Pay Table – при її натисканні перед гравцем відкриваються правила гри та таблиця з виплатами;
 • Кругла кнопка зі стрілкою – запускає обертання барабанів;
 • Auto Spin – гра в автоматичному режимі;
 • Winnings – розмір виграшу в поточному раунді;
 • Bet – ставка в кредитах;
 • Balance – гроші на рахунку;
 • Credits – ігровий рахунок в кредитах;
 • Win – розмір виграшу в кредитах.

Для вибору ставки на наступне обертання використовується кнопка з написом Total Bet.

Щоб запустити ігровий автомат Lucky 3, потрібно натиснути на кнопку із зображенням стрілки або вибрати автоматичний режим. У першому випадку барабан просто зробить одноразове обертання. При виборі іншого варіанту на екран слота Lucky three виводиться вікно, в якому гравцеві необхідно провести налаштування авто-режиму – вибрати число обертів барабана, допустимий розмір програшу/виграшу. Потім активувати гру кнопкою Activate.

Символіка та суми виграшу

Виграш ігрового автомата Lucky three визначається числом однотипних картинок у відповідній послідовності, а також активної лінії. У кожної комбінації та горизонталі є власний множник.

Розробники Lucky three слота присвоїли кожній з ігрових ліній індивідуальний множник-коефіцієнт. Перша лінія не дає збільшення призу. Друга дозволяє підвищити його розмір в 2 рази, третя – в 3 рази і т.д. Максимальне збільшення в 5 разів дає остання нижня лінія.

Свою «вартість» мають також і фрукти. Щоб отримати нагороду, ігровий автомат Lucky three повинен сформувати послідовну комбінацію, як мінімум, з трьох картинок. У грі використовуються наступні коефіцієнти:

 • кавуни – 1, 3 або 10 кредитів за три, чотири або п’ять символів відповідно;
 • лимончики – 5, 10 або 25 монет;
 • вишеньки – 2, 5 або 15 кредитів.

Найбільше нарахування гравець отримує, якщо на п’ятій лінії барабанів складається комбінація з п’яти лимончиків.

Джекпот

Lucky three slot без можливості накопичувального розіграшу. Але у нього є фіксований джекпот. У його розіграші беруть участь тільки лимончики.

Гравець може розраховувати на отримання суми в 500 монет, якщо на нижній горизонтальній лінії з’явиться комбінація з п’яти лимончиків. Тоді, згідно з правилами, ігровий автомат Lucky 3 збільшить коефіцієнт не в 5, а в 25 разів. У підсумку, рахунок поповниться на 500 монет.

Lucky three – ігровий автомат з найпростішими, навіть примітивними правилами, але від цього іграшка анітрохи не втрачає своєї привабливості. Три фрукта, які йдуть в один ряд, в поєднанні з високими множниками забезпечують непогані виграші. Завжди присутній шанс на отримання джекпоту. Привертає гравців також і досить непоганий показник повернення коштів.