Mega Joker

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд онлайн слота Mega Joker

Ігровий автомат Mega Joker – це класичний слот, який представляє розробник Pragmatic Play. За своїм оформленням і особливостями він нагадує стандартні стародавні трьох-барабанні ігрові автомати, які не зменшують своєї популярності й по сьогоднішній день. Розробники надають найдоступніші правила відео-слота Mega Joker, тому кожен геймер зможе швидко освоїти всі особливості та нюанси даної гри.

Особливості ігрового автомата

Всі любителі класичних онлайн розваг гідно оцінять функції та можливості в Mega Joker слот. Тут якісно продуманий інтерфейс, присутні доступні правила, які дозволяють навіть новачкам впоратися з освоєнням всіх нюансів гри. Великою перевагою відео-слота є можливість збільшувати свій виграш до 20 разів. Роблячи великі ставки, коефіцієнт помноження може принести справжній джекпот всього за декілька обертань барабана.

Ігровий автомат Mega Joker представляє стандартні 3 барабани та 5 ліній виплат. Розробники дозволяють робити, як мінімальні, так і великі ставки, даючи можливість самостійно контролювати свій бюджет і збільшувати ставки тільки при особистому везінні. Грати можна не тільки на реальні гроші, для новачків представлена можливість запустити безкоштовний режим ігрового слота, який дозволяє попередньо ознайомитися з усіма особливостями та оцінити реальні шанси вигравати хороші гроші.

Символи азартного автомата

Mega Joker slot пропонує гравцям 9 різноманітних символів, кожен з яких має певний множник. У грі присутній джокер, який може випадати на будь-якій лінії та значно збільшувати виграш. Джокер має особливе оформлення, яке відрізняється від інших стандартних символів. При появі його не менше ніж 3-х разів, геймеру нараховується випадкова кількість кредитів.

Починаючи основну гру Mega Joker, гравець знайомиться з переліком символів, які можуть випадати на ігровому полі, розглянемо асортимент:

  • Лимони – 200 кредитів.
  • Апельсини – 100 кредитів.
  • Кавуни – 500 кредитів.
  • Червоні сімки – 800 кредитів.
  • Вишні – 100 кредитів.
  • Виноград – 200 кредитів.
  • Дзвоники – 600 кредитів.
  • Скриньки – від 100 до 2000 кредитів.

Кожен з них в Mega Joker слот вимагає випадання виграшних комбінацій, які складаються з трьох символів. Вони можуть випадати на всіх виграшних лініях. Найприбутковішим є символ скриньок. При випаданні трьох однакових картинок, ставка геймера збільшується на 2000 кредитів. Кожен з символів – це можливість суттєво збільшити свій виграш, за одне обертання примножити ставку та стати переможцем. Розробники не рекомендують новачкам з перших хвилин робити великі ставки в Mega Joker, попередньо бажано ознайомитися з усіма особливостями слота, ретельно вивчити правила та характеристики символів.

Бонусні заохочення від Mega Joker

Грати в Mega Joker і отримувати приємні бонуси може кожен геймер, для цього не обов’язково мати великий досвід і бути щоденним гостем ігрового автомата. Існує всього 2 види бонусних заохочень, познайомимося з ними детально:

  1. Фріспіни – це безкоштовні обертання, які нараховуються гравцеві індивідуально при випаданні певних виграшних комбінацій. Використовувати безкоштовні спіни потрібно одразу ж, тому що вони мають властивість згорати. Завдяки фріспінам гравець може значно збільшити свій виграш, не ризикуючи своїми особистими грошима. В середньому бонус проявляється у вигляді 3-х фріспінів для одного гравця.
  2. Вайлд – це найбажаніший бонус для геймерів, тому що він здатний замінити будь-який символ на лінії, щоб сформувати виграшну комбінацію. Як показує практика, саме цей бонус не раз рятував гравців від програшу, дозволяючи їм швидше формувати виграшні комбінації.

Не менш вигідним, але рідкісним є бонус у вигляді колеса з множниками. Тільки справжні щасливчики можуть побачити його на своєму екрані. Він з’являється в тому випадку, якщо ігрове поле буде заповнено однаковими картинками. Це колесо в Mega Joker представляє множники від х2 до х20. Колесо потрібно автоматично запускати та стежити за його зупинкою. Стрілка колеса зупиниться на рівні одного з множників, який і визначатиме виграш у грі. Таких обертань буде 2, саме другий спін і визначає суму виграшу для гравця.

Безкоштовна гра

Багато геймерів цікавляться, чи можна грати безкоштовно, отримуючи те ж саме азартне задоволення, не роблячи грошових ставок? Розробники пропонують гравцям прекрасну демо-версію сайту, яка за своїм оформленням нічим не відрізняється від оригіналу, але дає можливість грати тільки на віртуальні гроші. Вибираючи демонстраційний режим ігрового автомата Mega Joker, геймер зможе ознайомитися з усіма нюансами, особливостями та ризиками в грі. Інтерфейс і можливості в грі точно такі ж, як і на офіційному сайті, тому ніякого дискомфорту виникати не буде.

Демо-режим пропонує також грати не тільки з комп’ютера, але і з мобільного телефону. Розробники Mega Joker надали відмінний варіант мобільної версії для демонстраційного режиму, яким також зручно користуватися. У будь-який момент буде можливість покинути демонстраційний режим, переходячи на офіційну версію для гри на гроші.

Характеристики ігрового автомата

Mega Joker слот має стандартне оформлення, яке практично не відрізняється від інших подібних старих ігрових автоматів. Але, щоб повноцінно орієнтуватися в його функціях і можливостях в процесі гри, варто ознайомитися з точними характеристиками, які дають повноцінну оцінку ігровому автомату. Вона представлена в таблиці нижче:

Розробник

Pragmatic Play

Кількість барабанів

3

Кількість ліній для виплати

5

Мінімальна ставка

0,05 монет

Максимальна ставка

25 монет

Максимальний виграш

1875 монет

Бонуси

Фріспіни, Вайлд, 2 колеса з множниками