Reel Rush

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд онлайн ігрового автомата Reel Rush

Розробник NetEnt не перестає дивувати, пропонує геймерам нестандартну, але дуже цікаву гру – Reel Rush. Тут немає звичних для гравців виграшних ліній, представлені тільки поля зі скриньками, які заморожують виграшні комбінації. Саме таке оновлення й відрізняє ігровий автомат Reel Rush від багатьох інших конкурентів, робить його більш унікальним, оригінальним і незвичайним.

Оформлення ігрового автомата

Reel Rush slot має гарне оформлення, представлене повноцінним барабаном і дизайном символів. Всі фруктові знаки, які є на барабані, мають вигляд геометричних форм. Варто відзначити музичний супровід, який тільки підвищує дух гравців, змушує більше часу проводити за апаратами, ставити ставки на гроші та вигравати.

Деякі з секцій на ігровому барабані ігри Reel Rush будуть замороженими, це перше, що потрапить на очі гравцеві. Активувати ці заморожені поля можна в процесі випадання виграшних комбінацій на сусідніх лініях. В даному випадку правила ігрового автомата дещо складніші, ніж стандартні. Але, таке незвичне оформлення ігрового автомата тільки урізноманітнює основний процес гри, зробить його більш цікавим.

Символіка азартної гри Reel Rush

Провайдер пропонує гравцям великий асортимент символів, з якими можна познайомитися в процесі гри. Розглянемо категорії символів, представлені у грі Reel Rush:

  1. Цукерки: фіолетові, червоні, помаранчеві, зелені. Також зустрічаються льодяники, які дозволяють формувати вдалу комбінацію до 50 монет.
  2. Категорія символів, які дають хороші виплати: ананас, слива, ожина, лимон, кавун та інші. При випаданні виграшних комбінацій з цими символами гравці отримують бонус у вигляді монет в різній кількості, від 10 до 1000.
  3. Wild – він представляється у вигляді золотої зірочки, яка є диким символом. Він може випасти на будь-якому з барабанів, окрім першого. Дикий символ має стандартні функції на всіх ігрових автоматах, він замінює відсутні символи в лінії та робить комбінацію виграшною.

В ігровому автоматі Reel Rush відсутній символ скаттер. Але, лінії на барабанах розташовані так, щоб виграшні комбінації зі звичайних символів формувалися якомога частіше. Коефіцієнт множення залежить безпосередньо від суми ставки, а також від комбінації.

Кожен гравець має можливість отримати безкоштовні спіни для використання їх у грі. Такий бонус нараховується тим геймерам, які зберуть 5 виграшних комбінацій за одне обертання. Кількість фріспінів нараховується індивідуально, не існує стандартів. Але, саме вони дозволяють гравцеві безпечно грати в Reel Rush, робити сміливі обертання барабанів, не спостерігаючи витрат зі свого рахунку. Всі виграні монети, які гравець побачить на екрані барабана під час фріспінів, зараховуються на основний рахунок і можуть виводитися на карту або електронний гаманець.

Правила та особливості гри в ігровому автоматі

Незважаючи на нестандартне оформлення та оновлені правила, грати Reel Rush нескладно та цікаво. Головна мета всіх подібних автоматів – зібрати виграшні комбінації, які складаються з трьох і більше однакових символів. Виграшні лінії рахуються з першого барабана, їх утворюють тільки активні скриньки. Нагадаємо, що деякі з них на самому початку гри будуть заблокованими.

Обертання барабанів відбуваються через платні спіни, фріспіни в даному ігровому слоті не надаються. Після кожного спіна гравець отримує наступний платний спін і визначає, буде він використаним чи ні. Всі поля в Reel Rush slot стають активними при випаданні 5 призових комбінацій підряд. Після цього гравець може використовувати для гри всі 3125 полів.

Чому багато хто вибирає Reel Rush?

Ігровий автомат Reel Rush користується великою популярністю, незважаючи на різні нестандартні його прояви. Геймери відзначають для себе великий асортимент переваг, які і підкуповують багатьох робити такий вибір. Розглянемо їх:

  • Високий показник виплат гравцям.
  • Красивий, лаконічний, наповнений дизайн.
  • Можливість грати безкоштовно.
  • Велика кількість символів, які формують виграшні комбінації.
  • Зрозумілий інтерфейс, розібратися з яким може навіть новачок.
  • Можливість робити, як маленькі, так і великі ставки.
  • Є джекпот, сума якого становить 480 тисяч монет.

Переваги ігрового слота Reel Rush можна перераховувати безкінечно, у кожного гравця знайдуться свої індивідуальні переваги гри. У порівнянні з іншими ігровими апаратами, даний слот щедро дарує монети на виграшних комбінаціях, незалежно від того, який вид символів був зібраний при одному обертанні барабана.

Демонстраційний режим гри

Демо-версія Reel Rush slot привертає увагу багатьох геймерів, які хочуть попередньо познайомитися з усіма особливостями ігрового апарату, без необхідності робити ставки на гроші. Перейти в демо-режим можуть не тільки новачки, але й професіонали, доступ відкритий для всіх. Тут не потрібно вносити депозити на рахунок і вибирати, якої суми ставку краще всього зробити. Всі ігри відбуваються на віртуальні монети абсолютно безкоштовно, не обмежуючи гравця в часі.

Варто відзначити, що розробники ретельно попрацювали над створенням демонстраційного режиму Reel Rush. Вони зберегли всю графіку, якість оформлення, функції, активні кнопки. Під час гри геймер зовсім не замислюється над тим, що це безкоштовна гра. У демо-режимі присутній той азарт і бажання виграти, що і при грі на офіційній версії.

Особливості ігрового автомата

Нестандартний ігровий автомат Reel Rush привертає увагу гравців не тільки своїм цікавим оформленням, а й можливостями, які в ньому присутні. Перед тим як грати на гроші, необхідно ознайомитися з такими характеристиками барабана:

Сума джекпоту

480 000 монет

Бонусний раунд

Немає

Мінімальна ставка

0,5 євро

Максимальна ставка

100 євро

Максимальна сума виграшу

96 000 євро

Дикий символ

Є