Supreme Hot

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд популярного відео-слота Supreme Hot

Ігрові автомати користуються великою популярністю серед любителів азартних ігор, і відео-слот Supreme Hot не є винятком. Він представляє давню фруктову тематику, яка як і раніше не виходить із моди, користується популярністю серед гравців. Правила ігрового слота максимально доступні та зрозумілі, вони й привертають увагу більшості геймерів. Не потрібно детально знайомитися з особливостями та заглиблюватися в правила, досвідчені гравці в процесі ігор на інших автоматах обов’язково з ними стикалися.

Опис ігрового автомата

Слот Supreme Hot за останні роки став одним з найбільш відомих ігрових автоматів фруктової тематики. Він характеризується яскравим дизайном, виконаний в синіх відтінках, які легко сприймаються та ідеально гармонують з присутніми в грі символами. Інтерфейс простий та доступний, тут присутні безліч кнопок для використання в процесі гри, контролю особистого рахунку, зміни розмірів ставок та інших подібних маніпуляцій.

Ігровий автомат Supreme Hot складається з 3-х барабанів, 27 ігрових ліній, на яких можна збирати виграшні комбінації. Вони вираховуються зліва направо та складаються не менше ніж з 3-х однакових символів. Симулятор пропонує гравцям 6 символів, кожен з яких представлений своїми множниками, перевагами та оформленням. Коефіцієнти символів значно підвищуються зі збільшенням ставки. Вибираючи максимальну ставку, можна бути впевненими, що при випаданні трьох виграшних символів на лінії, виграш буде збільшено в 200 разів. Завдяки такому оформленню, всі гравці Supreme Hot можуть сміливо грати на ігровому автоматі, робити великі ставки та очікувати хорошого виграшу.

Символи гри Supreme Hot

Supreme Hot Slot пропонує своїм геймерам познайомитися з усіма наявними символами в автоматі ще до того, як буде активована гра. Розробники надали лише 6 символів, і кожен з них часто формує виграшні комбінації, збільшуючи виграш гравця за індивідуальними коефіцієнтами. Розглянемо символи ігрового автомата Supreme Hot:

 • Золоті дзвіночки.
 • Значки долара.
 • Фіолетові зірки.
 • Символи з написом BAR.
 • Фрукти.
 • Червоні сімки.

Ці символи в слот Supreme Hot випадають у вільному порядку, неможливо розгадати певну стратегію, щоб активувати випадання символів з найбільшим множником. Цієї стратегії тут просто немає.

Крім символів, розробники приготували для гравців і інші доповнення, які будуть не менш прибутковими та цікавими. Наприклад, якщо барабан покаже триплет з сімок або значків долара, то гравець отримає не тільки множення на стандартний коефіцієнт, але й подвоєний мультиплікатор. В такому випадку є можливість набагато більше виграти та відчути себе переможцем. Також велику увагу потрібно приділити картковим мастям, саме вони формують один з чотирьох присутніх джекпотів. Його сума індивідуальна для кожного гравця, передбачити суму виграшу в Supreme Hot неможливо.

Як грати та управляти барабаном?

Ігровий автомат Supreme Hot має стандартні правила для його використання, але, тим не менш, з ними потрібно детально ознайомитися. Розглянемо особливості, які повинен знати кожен геймер:

 • Помаранчева кнопка зі стрілкою – вона активує автоматичне обертання барабана.
 • «Bet/Start» встановлює ставку та запускає обертання.
 • «I» дозволяє стежити за станом виплат в виграшних комбінаціях.
 • «Gamble» – запускає ризик-гру.
 • «Last Win» – надає інформацію про виграш при останньому обертанні.

Кнопок для використання в процесі управління барабаном Supreme Hot небагато, але з їх особливостями та функціями необхідно ознайомитися заздалегідь. В подальшому не потрібно буде повертатися до вивчення інформації, все буде відбуватися автоматизовано. Всі кнопки показані на основному полі, тому шукати їх серед інших функцій інтерфейсу не потрібно.

Ризик-гра

Багато ігрових автоматів надають ризик-гру для самих азартних геймерів, слот Supreme Hot також знайшов можливість подарувати гравцям шанс швидкого виграшу. Правила ризик-гри полягають в наступному: потрібно відгадати колір перевернутої карти, називаючи червоний або чорний. Якщо гравець вгадує колір карти, сума його ставки збільшується в 2 рази. Але, якщо ж він програє – вся поставлена сума згорає. Шанси виграти та програти – однакові, покладатися потрібно тільки на свою інтуїцію, відчуття та бажання.

Якщо гравець немає бажання використовувати ризик-гру, яку надає Supreme Hot внаслідок появи виграшної комбінації, він легко зможе від неї відмовитися. У такому випадку гроші на ставці згорати не будуть. Але, як показує статистика, вже багато геймерів стали щасливими володарями великого виграшу в ризик-грі, та збільшили суму грошей на особистому рахунку. Тут потрібно покладатися тільки на свою удачу та везіння, ігровий автомат Supreme Hot немає стратегії, і при регулярній участі може надавати гравцеві як однакові, так і різні масті.

Джекпот і ймовірність виграшу

Розробники онлайн гри Supreme Hot надають для геймерів 4 види джекпоту. Його розміри відображаються над барабанами, шанси на отримання справжнього виграшу є у всіх гравців, які грають на реальні гроші в повній версії гри. Як новачки, так і професіонали зможуть стати щасливими володарями великого виграшу.

Ймовірність виграшу становить 30-40%, далеко не кожен гравець може відчути себе переможцем джекпота, який надає слот Supreme Hot. Щоб стати учасником розіграшу, потрібно бути активним в ігровому автоматі, робити ставки на гроші, регулярно підвищуючи їх суму. Не існує точної комбінації, при якій геймеру надається шанс стати учасником розіграшу джекпота, він з’являється в хаотичному порядку.

Таблиця з точними характеристиками слота

Кількість барабанів

3

Кількість рядів

3

Розробник

EGT

Джекпот

Є

Ризик-гра

Є

Кількість символів

6