The Money Game Deluxe

СТАРТОВИЙ ПАКЕТ СТАРТОВИЙ БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +150%

Огляд онлайн слота The Money Game Deluxe

Ігровий апарат The Money Game Deluxe – це відмінний слот для візуалізації свого багатства та залучення в своє життя золота, достатку та успіху. Весь ігровий слот оформлений красивим дизайном у вигляді золотих сумок, гаманців, чистого золота, грошей. За словами розробників, таке оформлення ще більше приверне увагу геймерів, змусить їх повірити в себе та в свої сили. Також тут можна зустріти живе уособлення успіху, яке представлено в особі бізнесмена в строгому вбранні. The Money Game Deluxe слот пропонує дійсно сильну візуалізацію, завдяки якій можна набагато швидше впустити в своє життя успіх, гроші, достаток і особисту реалізацію.

Особливості ігрового слота

Розробники надають кілька назв ігрового автомата The Money Game Deluxe, найчастіше можна зустріти таку назву, як «Бакси» та «Грошова гра». Кожен символ у грі має високу оцінку за мірками щедрих Гамінаторів. Тут можна відзначити молодші та старші символи, які пропонують різні грошові номінали відповідно своєму статусу. У грі також відзначають два спеціальних символи: Скаттер і Вайлд. Вони є дорожчими за всіх, дозволяють буквально набивати свої гаманці та кишені грошима, не маючи необхідності регулярно грати на ігрових автоматах.

Ігровий автомат The Money Game дає можливість взяти участь в цікавій пропозиції – ризик-грі, яка дозволяє виграти велику суму грошей з ризиком 50/50. Якщо гравцеві вдасться обіграти ігровий автомат, сума його ставки збільшиться в 2 рази, але, якщо ж він не вгадає колір запропонованої карти, сума ставки повністю згорає.

Для всіх власників смартфонів розробники підготували зручну мобільну версію ігрового автомата The Money Game Deluxe. Тепер в будь-який момент можна перейти в слот, почати гру, як на реальні, так і на віртуальні монети. Якість оформлення та орієнтування по сайту точно таке ж, як і на офіційному сайті, ніякого дискомфорту при використанні мобільної версії спостерігатися не буде.

Інтерфейс слота

Грати в The Money Game Deluxe потрібно тільки після детального ознайомлення з усіма особливостями інтерфейсу, вивчити кожну кнопку, запам’ятати їх розташування. Знайомство з оформленням слота:

 • Avto – запуск автоматичного обертання.
 • Start – запуск автомата для ручного обертання барабана.
 • Bet або Line – формування ставки на лінії.
 • Max Bet – можливість поставити максимальний розмір ставки в грі.
 • Help – інформація про всі виплати даного слота.
 • Credits – можливість контролювати рахунок у грі.
 • Gamble – активація гри на подвоєння.

Характеристики слота та орієнтація по ігровому автомату проста та зрозуміла для кожного гравця, деякі кнопки можна зовсім не використовувати. Розробники The Money Game подбали про те, щоб кожен гравець зміг комфортно проводити час за іграми, не відволікаючись на ретельне вивчення кожної кнопки. Досить виділити кілька хвилин перед грою на ознайомлення з оформленням, щоб в процесі обертання барабанів зовсім не відволікатися на пошуки потрібних кнопок.

Символіка ігрового слота

The Money Game Deluxe пропонує своїм гравцям велику кількість цікавих символів грошової тематики, з якими необхідно попередньо ознайомитися. Розглянемо їх детальніше:

 • Карткові символи. За своїми множниками вони вважаються низько прибутковими. При випаданні виграшних комбінацій гравець отримає від 100 до 6250 кредитів.
 • Портмоне з банкнотами, а також монета 10$ принесе гравцеві підвищення від 750 до 12 500 кредитів.
 • Молода людина в багатому вбранні – це дикий символ, який є головним персонажем у грі. Він здатний прийняти місце будь-якого символу, якого не вистачає для комбінації виграшу. Крім цієї властивості, дикий символ може приносити гроші в різних розмірах, найчастіше це 500, 12 500, 125 000 кредитів. І найважливішою його функцією можна вважати подвоєння призових виплат.
 • Золотий Долар на екрані – це Скаттер, який при випаданні від трьох штук надає геймеру безкоштовні фріспіни в розмірі 15 штук. Також можна отримати від 900 до 225 000 кредитів.
 • Пачка купюр або Саквояж з грошима приносять гравцеві від 1000 до 37 500 кредитів.

Кожен символ в The Money Game – це можливість примножити свій виграш, отримати безкоштовні спіни або пропозицію взяти участь в бонусній грі. Виграшні комбінації формують однакові символи, які випадають на екрані в кількості від трьох штук. Чим більше обертань буде створювати гравець, тим більше шансів отримати хороший виграш і збільшити розміри своєї ставки до декількох разів.

Безкоштовна гра для всіх геймерів

Ігровий автомат The Money Game Deluxe дозволяє грати не тільки на гроші, але й у безкоштовній версії. Віддаючи перевагу демонстраційного режиму, кожен геймер має можливість ретельно ознайомитися з усіма характеристиками ігрового автомата, оцінити відсоток його віддачі, переглянути, наскільки часто випадають виграшні комбінації. Щоб грати в демо-версії в The Money Game, зовсім не потрібно проходити реєстрацію в обраному казино або вносити депозити. Всі ігри відбуваються тільки на віртуальні монети, при яких гравець зовсім не ризикує програти.

Демонстраційний режим The Money Game Deluxe доступний для всіх без винятку, не обов’язково бути новачком, щоб отримати доступ до безкоштовної гри. Навіть досвідчені геймери відмінно практикують гру в демо-версії в тому випадку, якщо не хочуть робити ставки на гроші. Інтерфейс сайту, графіка, якість, кількість символів і кнопок для управління грою однакові. Розробники повністю передали всю суть гри без спотворення, тому ніякого дискомфорту виникати не буде. Кожен гравець в будь-який момент може увійти в демонстраційний режим The Money Game Deluxe і продовжити безкоштовну гру заради цікавого проводження часу.

Характеристики автомата

Джекпот

Немає

Кількість барабанів

5

Кількість ліній

9

Автоматична гра

Є

Бонусні обертання

Є

Максимальний виграш

9000